تولید برس قالی‌شویی

برس‌های قالی‌شویی با توجه به سفارش و نیاز مشتریان در مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند. گروه صنعتی پارس برس این برس‌ها را با کیفیت بالا و استحکام کافی تولید می کند.

تولید برس صنایع فولاد

این مجموعه با تولید محصولات متنوع و باکیفیت، گامی مهم در کسب اعتماد از صنعت برس­‌سازی صنایع فولاد دارد و توانسته برس های مورد نیاز این صنعت را تولید کند.

تولید برس زیر دربی

یکی از کاربردی‌ترین ابزارها برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، حشرات و جوندگان موذی به درون ساختمان‌ها برس زیر دربی است که در ابعاد مورد نظر مشتری تولید می شود.

تولید برس صنایع چوب

گروه صنعتی پارس برس با تولید انواع برس‌ها و با رفع نیاز اساسی بسیاری از صنایع داخلی به تازگی از محصولی مهم به‌ نام برس صنایع چوب و ام‌دی‌اف رونمایی کرده است.

گروه صنعتی parsbrush

گروه صنعتی پارس پولیش (برس صنعتی) یکی از محدود کارخانه‌های بزرگ تولید برس صنعتی در کشور است که با به‌کارگیری تکنولوژی پیشرفته،
خطوط تولید و پرسنل کارآزموده و متخصص توانسته محصولی تولید کند که با مشابه خارجی رقابت کرده و میهن عزیز ایران را بی‌نیاز
از واردات برس صنعتی کرده و صادرات به کشورهای همسایه و حتی اروپا ازجمله دستاوردهای این شرکت می‌باشد.
 
_

درباره ما

ما که هستیم؟

ساخت و ساز فرآیند ساخت یک ساختمان یا زیرساخت است. ساخت و ساز از تولید متفاوت است در آن تولید معمولا شامل تولید انبوه از اقلام مشابه بدون خریدار تعیین شده است، در حالی که ساخت و ساز معمولا در محل برای مشتری شناخته شده است. ساخت و ساز به عنوان صنعت شامل شش تا نه درصد از تولید ناخالص داخلی کشورهای توسعه یافته است. ساخت و ساز با برنامه ریزی، طراحی و تامین مالی شروع می شود؛ و تا زمانی که پروژه ساخته شده و آماده استفاده باشد ادامه دارد.
 

به‌ کارگیری تکنولوژی پیشرفته در گروه صنعتی پارس پولیش 

 شرکت پارس برس در سال 1374 تأسیس و در سال 1375 به بهره‌برداری رسید و
هم‌اکنون در زمینی به مساحت 3500 مترمربع در شهرک صنعتی انجیره واقع در منطقه پارسه و کیلومتر 60 جاده شیراز اصفهان استقرار دارد.
_

کاربرد محصولات

صنایع فولاد

ماشین آلات لوازم خانگی

ماشین آلات کشاورزی

کارخانه کاشی و سرامیک